| Gabriela_Lamer_1968 a întrebat:

Primesc noaptea apel video pe messenger iar cand raspund imi vine ton de ocupat.Sun prietenul inapoi si el spune ca nu a sunat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e somnambul.

| Gabriela_Lamer_1968 explică:

In decurs de o sapt. am primit doua apeluri de la prieteni diferiti, care nu se cunosc, cam la aceeasi ora. Iar persoanele sunt cat se poate de serioase.Iar cand vreau sa raspund imi intra ton de ocupat

| Panamax a răspuns:

Noaptea am telefonul pe modul noapte.Ma pot apela doar persoanele din familie. Poti sa faci la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu dezactivezi Wi-Fi-ul sau Datele Mobile, noaptea? Așa e recomandat, dacă nu vrei să mai fi deranjată, în plus economisești și baterie.