| Cronos126 a întrebat:

Problema activare windows

Deci stiu cum se dezactiveaza serviciul de system protection, ultima data am facut asta si a mers, acum textul a ramas, da, acela din coltul de jos, nu reusesc sa scap de el, am sters slui.exe si am incercat comanda slmgr -rearm in cmd, nu a mers, am incercat windows activator cand aveam slui.exe (rezultatele la fel) incepe sa imi dea batai de cap.

DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Cronos126 explică:

Help me!

| Norbert335 a răspuns:

Ai windows-ul cumparat?

| Norbert335 a răspuns:

Daca e piratat poti instala ceva care sa iti genereze un cod pentru activare windows...