| RRobert7770 a întrebat:

Problema:Am schimbat WLAN time rule la router si acum nu ma mai pot conecta deloc la wifi, chiar daca am schimbat-o la loc pe permanent...Ce sa fac?
Imi apare Authentication problem...
Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai buton de resetare, gasesti o gaurica.Cu routerul in priza, bagi o scobitoare, un ac sau ce incape in gaurica si tii apasat pana se intrerupeleduriel. Dupa aceeascoti scobitoarea, lasi un timp pana se reaprind ledurile.In acest fel ai adus setarile la cele din fabrica. Te conectezi cu parola scrisa pe spatele routerului in caz ca ai schimbat si parola din interfata routerului.