| Richardo69 a întrebat:

Problema cu internetul: Deci am internet de la jafi astia de telekom si nu mai pot pleca de la ei. In fine faza este ca in bara de jos acolo la internet acces ba tpt mi se deconecteaza asa cam de 5 sec. si dupa revine la loc si ma enerveaza. si mai este o problema.,. eu fac test de viteza la net si imi zice ca pot descarca cu 6/8 MB/ps dar pe bittoren.t mi se descarca cu 840Kb/s

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Fa reclamatie la ei, sa trimita echipa care sa repare net-ul.