| UnXeeN a întrebat:

Problema cu internetul:
Toate beculetele de router sunt aprinse, si cel pentru "internet si cel de " wifi" la laptop si la Mobil se conecteaza imi arata ca este disponobil dar cu toate astea nu am internet.Imi apare acolo sa rulez *Diagnostice retea Windows si tot ce imi detecteaza este:"Your DNS server might be unavailable".Si doar atat

3 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Opreste si reporneste sistemul.

| AlexDarius3 a răspuns:

Suna la firma de internet si nu te mai chinuii. Aveam si eu aceeasi problema si s-a rezolvat odata ce am sunat.

| IonutCiobanescu a răspuns:

Suna la firma de unde iti e internetul, si ei o sa trimita pe cineva sa rezolve problema sau o sa ti explice oral pasii care trebuie urmatii ca sa rezolvi problema.