| anonim_4396 a întrebat:

Problema cu sunetul. Mi-am cumparat o placa de sunet externa ST LAB M-330, am instalat driverul,totul e conectat, dar nu imi merge bass-ul si nici center-ul. am sistem genius 5.1. unde sa fie problema? satelitii de fata si de spate functioneaza.

3 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Cred ca trebuie sa intri la setarile placii audio si sa setezi 5.1. Posibil ca default sa fie setata pe 2.1 sau speakers.

| anonim_4396 explică (pentru xJuliusx):

Am incercat, dar nu merge.si acum se aud doar satelitii de spate.nici alea de fata nu merg.nu stiu ce are.

| wrath007 a răspuns:

Pai mai instaleaza odata driverul si daca nu merge nici acum inseamna ca e de la sistem! funda?