| SeenKill a întrebat:

Problema Cu Usb-urile. am sa trec direct la subiect, am windows 8.1, si nu imi merg usb-urile, daca bag un stick cu led, ledul se aprinde, dar pe ecran nu apare nimic. am incercat orice, tot ce era pe youtube, eu am incercat. daca aveti orice idee in plus, eu sunt dispus sa incerc. daca rezolvarea voastra este sa scrieti pe youtube usb problem sa dati pe primul video, si sa imi dati link cu el, sa nu va astepati la funda. am incercat si sa dau ca windowsul sa imi repare problema dar imi spune "some file are missing "

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Driverele sunt instalate?

| Lucian_Rada_1993 a răspuns:

Instaleaza driverele de usb. daca ai pc/laptop mai nou e posibil sa nu si le instaleze automat. chestie ce am intalnit-o pe un xp cu un pc de epocawinking

| Hitback a răspuns:

Probabil daca e vorba de USB 3.0 nu ai driverul instalat.

| SeenKill explică (pentru lpavel):

Driverele sunt instalate, atat de la laptop, cat si de la windows

| SeenKill explică:

Driverele sunt instalate, am mai avut o data problema, dar s-a rezolvat cu un restart. acum nu stiu ce sa fac

| lpavel a răspuns (pentru SeenKill):

Restaureaza pc-ul la un moment anterior cand iti mergea! Atentie in acesta caz sa nu reinstalezi windows, iar daca ai reinstalat atunci nu stiu daca mai poti face ceva...