| Ejsofbebwjo a întrebat:

Problema e că mi-am spart telefonul si nu mai merge deloc touchscreenul și cum ar fi mai avantajos sa îl repar sau sa îmi iau altul având în vedere ca e un Samsung A10 de nici un an? Ai mei nu sunt fabrica de bani și de asta cer o solutie cat mai ieftina. Am încercat sa mă angajez dar nimeni nu angajează minori

2 răspunsuri:
| milosbum a răspuns:

Eu zic ca e mult mai avantajos sa cumperi altul. Cu reparatiile e cu dus si intors, poate iti gasesc si alte defecte si ajungi la un pret aproape de cel al unui telefon nou. Vezi pe Emag, telefoanele au preturi super accesibile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți poți achiziționa un Samsung Galaxy A20. Are cameră mai bună, plus ecran super amoled.