| anonim_4396 a întrebat:

Problema e de 4 luni! in my computer nu imi mai apare CD-romul. la unitate apas pe butonu ca sa se deschida sa introduc cd, degeaba nu merge. Ce sa ma fac? hai cu solutii va rog... am nevoie sa bag un cd in pc si nu pot deloc

3 răspunsuri:
| mariuseu12 a răspuns:

Sincer nu am nici cea mai vaga idee si mie la fel mi se intampla da m.am obisnuit si am trecut de la cd.uri la memorystick-uri

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema cauta pe google CDGONE sau CDDIRep. astept funda daca ai rezolvat

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Descarca CDGONE. am avut si eu aceeasi problema