| crst90 a întrebat:

Problema sta in felul urmator. au tf. pe sistem android cu care ma conectam la wi-fi-ul din casa toate bune si frumoase pana azidimineata de cand nu ma mai pot conecta ..va conexiunea dau pe ea ..imi apare acolo ca se conecteaza. dupaceea apare securizata wpa/wpa2 psk ..si dupa cateva secunde dezactivata. deci una peste alta nu se conecteaza. de pe alt telefon merge. de pe sistem IOS. merge wifi-ul. am restetat telefonul dupa setarile din fabrica tot nu merge ..cineva mi-a facut de pe un telefon hotspot ..si nici la ala nu se conecteaza ..sa fie de la telefonul meu? versiunea android-ului e 2.3.6 telefonul nu-l am de mult. de vreo 2.3 luni. e nou cumparat din magazin ..si asa dintr-o data sa nu mai mearga mi se pare putin ciudat.

1 răspuns:
| Andy88 a răspuns:

Pai mergi cu el la garantie! PS daca l-ai scapat sper ca ai bani de platit reparatia (pentru ca se pierde garantia daca il scapi)