| PătruAlexandru a întrebat:

Probleme cu tastatura.
Bună ziua, astăzi tastatura mea a început să aibă unele probleme datorită unor jocuri. Totul a început prin faptul că nu se poate apăsa Q în timp ce țineți apăsat SHIFT sau orice altă tastă, după aceea, dacă țin Q și W în același timp, tastatura mea începe să trimită spam Q și nu se va opri până nu o deconectez de pe computer. Practic, dacă apăs Q și W, tastatura mea începe să trimită spam către Q, vreun sfat sau soluție pentru această problemă?

Am mai conectat o altă tastatură și nu am avut nicio problemă cu aceasta

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Intra in safe mode sa vezi daca face la fel. In caz contrar, schimb-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai ce ai spus "Am mai conectat o altă tastatură și nu am avut nicio problemă cu aceasta", undeva la tasta Q e vreun defect de contact pe placa. Daca ai incercat cu alta tastatura si era ok e clar ca e tastatura defecta.
Folosesteo pe cea noua.

| lCupidon a răspuns:

Eu zic sa o desfaci si sa ștergi cu atenție ce are prin ea