| Ciociu_Cosmin_1997 a întrebat:

Procesor INTEL Celeron Dual-Core G1610, Ivy Bridge, 2. 6GHz, 2MB, socket 1155, Box SAU Procesor AMD Athlon II X2 340 AWAD340XOKHJBOX, 3.2GHz, 1MB
PRECIZEZ CA AM O PLACA VIDEO Placa video ASUS AMD Radeon EAH5450 SILENT, 1024 MB GDDR3 64 BIT SI 6 GB RAMI

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Intel-ul este mai puternic. Dar la ce placa video ai, cred ca integrata(de la Intel) e cam tot atat de puternica laughing.

| Me2 a răspuns:

Dintre cele 2, celeronul e mai bun, iar integrata din el e mai buna decat placa ta video

| Gabi05 a răspuns:

Alege celeronul fiind mai bun ca athlon 2 x2.
Sfat:Fa cumva sa zboare placa video de acolo, ca integrata din procesor e mai buna.
Sfat2:6Gb ramrolling on the floor, vinde 2 zi ia-ti Pentium dual core G2030, care e peste celeron

| ITSpecialist a răspuns:

G2030 de la Intel, prin aceeasi bani, mai bun ca ambele.