| Denniissaa a întrebat:

Programe de realizat videoclipuri, gen Windows Movie Maker. si cat de usor de folosit? sa poata rula poze. si muzica pe fundal.

Răspuns Câştigător
| MariusN1 a răspuns:

Sony Vegas, cel mai bun.

4 răspunsuri:
| yonela80 a răspuns:

Photostage e foarte simplu

| maritzandrei a răspuns:

Pinaccle Studio este cel mai bun happy... poate rula deasemena poze s muzica pe fundal..videoclipuri foarte frumoase si tot feluu... FUNDA*?happy

| MihaXlovesXyou a răspuns:

Da, l-am folosit de multe ori si e destul de bun. Sunt tutoriale pe youtube in legatura cum sa-l folosesti big grin

| Andrey1108 a răspuns:

Incearca camtasia studia este foarte bun. Daca nu te descurci cu el vezi ca e un tutorial pe videotutorial depre el