| myhaelamusic a întrebat:

Programul pentru microfon s a dezactivat automat nu stiu de ce, dar am mare nevoe de el daca puteti anvatatima si pe mine cum al activez din nou, va multumesc mult/

1 răspuns:
| ronin33dan a răspuns:

Nu exista program pentru microfon si nu exista sa se dezactiveze singur! Exista utilizatori care au doua maini de stanga sau dezinteresati. Daca ai winXP in dreapta jos trebuie sa ai o iconograma cu un difuzor mic, acolo dai click dreapta si selectezi proprietati, sau volum control option.Succes!