| Mariushgv a întrebat:

PS 4 PRO sau XBOX ONE x?

Răspuns Câştigător
| XYZ02 a răspuns:

Technic vorbind XBOX ONE X este ceva mai puternic decat PS4 PRO(o diferenta destul de mare 4. 2Tfloap vs 6. 2Tfloap daca nu ma insel)
Acum depinde si de jocurile pe care ai de gand sa te joci si pe ce platforma sunt prietenii tai, personal pentru mine as cumpara XBOX acum e mai mult o decizie personala, decat ceva technic(desi ti am spus teoretic xbox este mai puternic fata de ps)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par la fel de bune

| alii98 a răspuns:

Depinde de exclusive in mare parte, si putin de controller

| TheCaliptus35 a răspuns:

PS 4 PRO.Am doi prieteni, unul dintre ei avand ps 4 pro iar celalalt xbox one.M-am jucat pe ambele, si crede-ma, senzatia si calitatea pe care ti-o ofera ps 4 este cu mult mai buna decat la xbox.(din perspectiva unui daily user). Insa daca vrei sa joci forza horizon, o poti face numai pe xbox.Deci gadeste-te bine la jocurile pe care vrei sa le joci de acum in colo laughing.

| powerslidelambo a răspuns:

Ps4 pro