| anonim_4396 a întrebat:

PT CUNOSCATORI. Care stie un bluetooth hack aplicatie java care nu intreaba pe cei furati la conectare.Va rog nu raspundeti daca nu stiti e important

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu exista asa ceva. Absolut toate deviceurile cu BT au protectie si cer permisiune de accesare a datelor.

| Ciprian Ionut a răspuns:

rolling on the floor mdeah ...as vrea si eu un calculator care sa-mi faca cafea si sa spele hainele, sa-mi dea banii degeaba si sa faca curat in casa rolling on the floor... NU EXISTA bluetooth hack sau aplicatie sau soft sau crack sau cum vrei tu sa o denumesti care sa faca asa ceva laughing))

| Sylx a răspuns:

Iti pot da o sugestie (nu stiu daca se va incadra la categoria "important'') cauta pe www.getjar.com sau pe www.sharemobile.com, este posibil sa gasesti asa ceva dar intii selectezi device-ul (marca tel) este valabil la ambele site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super.Bluetooth.Hack