| ioanacristina666 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati un laptop bun? Care sa coste in jur de 2000 de ron -maxim 3000.Sa se incarce rapid,sa fie bun atat pentru gaming, cat si pentru filme etc.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce fel de jocurii?

| untu a răspuns:

Mergeti la magazinele Altex,Flanco, Germanos, Carrefour, Domo din zona localitatii dvs. si sa vedeti acolo, sunt puse acolo etichetele cu preturi si ce fel de laptopuri!

| Mihai1810 a răspuns:

Nu o sa gasesti laptop de gaming la pretul asta. Laptopurile de cand cat de cat ok pleaca de la 1000 euro. L-a banii astia mai bine iti faci o configuratie pe piese.

| AndreiM77 a răspuns:

Http://m.cel.ro/......iA0NDMr-l/

http://m.cel.ro/......yY7MTQv-l/

Alege care si cum îți place. Sunt asemănătoare ca specificații si performanta. Diferența constă în procesor, primul e un skylake si celalalt este Hasewll.