|

Puteti sa imi recomandati un laptop (neaparat laptop) intre 15 si 25 de milioane FARA LINUX (ca nu ma pricep) care sa duca GTA V decent (cu setarile pe low eventual) Cel mai bun o sa primeasca funda! Multumesc mult celor care o au raspuns

15 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Laptop Lenovo IdeaPad 320-15IKBN, Intel Core i5-7200U, 4GB DDR4, HDD 1TB, nVidia GeForce 920MX 2GB, Free DOS

| explică (pentru RaulPeNet2003):

Zici ca duce gta v?

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns (pentru MihaiMarian2004):

Nu duce. Are placa video de doar 2gb si e si mai slaba decat cea de la laptopul pe care ti l-am zis prima data.winking

14 răspunsuri:
| a răspuns:

Cauta ceva cu placa video 940MX gasesti foarte usor in banii astia.

| a răspuns (pentru ShadowBoy20):

I-am gasit cu placa video 950M de 4gb si 4gb ram si nu vrea sa-l ia pentru ca are linux si ii e greu sa-l duca undeva la reinstalat. dar daca l-ar fi luat fara niciun sistem de operare... laughing))

| a răspuns:

Sa stii ca poti schimba sistemul de operare LINUX cu WINDOWS. Eu raman tot la acel laptop pe care ti l-am recomandat si prima data.Tu faci ce vrei.

| explică (pentru codrincodrin):

Nu vreau sa ma complic. oricum de craciun vreau sa iau

| a răspuns (pentru MihaiMarian2004):

Crede-ma nu gasesti ceva bun si cu windows, eu iti recomand sa iti iei un laptop cu placa 940mx sau gtx950m,si sa iti puna cineva windows-ul.e mai bine asa

| a răspuns:

Ce marca vrei iti place acest laptop https://altex.ro/laptop-hp-15-ay101nq-intelr-coretm-i7-7500u-pana-la-3-5ghz-15-6-4gb-500gb-amd-radeontm-r7-m440-4gb-free-dos/

| a răspuns (pentru gabi900):

Placa video nu e cea mai buna, degeaba are i7winking

| a răspuns:

Https://altex.ro/laptop-asus-x541ua-dm1224d-intelr-coretm-i5-7200u-pana-la-3-1ghz-15-6-full-hd-4gb-1tb-intelr-hd-graphics-620-free-dos/

| a răspuns (pentru gabi900):

Asta in niciun caz nu duce gta v, nici macar pe low. are placa video integrata.

| a răspuns:

Iti recomand eu zic sa mai strangi bani pentru laptop https://altex.ro/laptop-asus-n580vd-dm153-intelr-coretm-i7-7700hq-pana-la-3-8ghz-15-6-full-hd-8gb-1tb-nvidia-geforce-gtx-1050-4gb-endless/

| a răspuns:

Acest laptop https://altex.ro/laptop-asus-n580vd-dm153-intelr-coretm-i7-7700hq-pana-la-3-8ghz-15-6-full-hd-8gb-1tb-nvidia-geforce-gtx-1050-4gb-endless/

| a răspuns:

Frate, daca iti iei laptop si te joci GTA V o sa se incalzeasca foarte tare si o sa ai si lag spike sau frame drop asa ca mai bine cumpara un PC funda?