| KzO a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie un program de facut filmulete cu stickmani ca in animator vs animation? Dar nu Adobe flash, vreau ceva asemanator dar nu pivot.

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Păi aia nu, aia nu... mai rămâne doar să-i desenezi frame by frame, dar durează o veșnicie.

| unknownn a răspuns (pentru 0rlando):

Si Adobe after effectshappy, dar daca omul nu vrea sa foloseasca pivot, ma indoiesc ca vrea aae.Cred ca omul vrea un program in care da 2 click-uri si gata animatia.

| 0rlando a răspuns (pentru unknownn):

Vise taică...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei incearca sa descarci programul : Windows Movie Maker : Sa nu crezi ca este Windows xp ci un program pe care il am si fac filme! Sper ca te-am ajutatwinking!