| pisioi a întrebat:

Puteti sa ma ajutati? cand instalez adobe flash player imi scrie:the installer will automatically when these conflicting applications are closed:sa instalat?

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Se refera la faptul ca trebuie sa inchizi aplicatii precum Browser-ul de internet si Yahoo! Messenger. Aplicatii in conflict cu Flash Player-ulbig grin Dupa ce le inchizi atunci se va instala Adobe Flash Player. Dai click pe Retry sau ce mai apare in acea caseta de dialog.

| sinblade27 a răspuns:

Trebuie inchise toate aplicatiile in care se integreaza flash playerul. asta insemnad toate paginile de net si in unele cazuri messengerul

| danycosty a răspuns:

Nu sa instalat.Cand il instalezi nu trebuie sa fii in vreun browser.
Scz, dar este Engleza si este usor de tradus.
Sper ca puteai sa-ti dai seama ca traducerea inseamna :instalarea va fi automata cand cererile conflictuale sunt închise.