| edyyi a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti care sunt cele mai ieftine Apple iphone dar nu chineze

8 răspunsuri:
| pYv a răspuns:

Dar de ce nu incerci un Samsung galaxy s2 sau s3...toata lumea numai iphone "replici cu dual sim" si rahaturi de ganul asta...sunt multe alte telefoane la fel de bune si mai ieftine si cu mai multe "imbunatatiri" decat iphone.

| unknownn a răspuns (pentru pYv):

Degeaba sunt telefoanele bune, daca n-au si un sistem de operare bun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Apple iphone e numai unul si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy si iphone, dar sa nu mai scrii niciodata eftise se scrie IEFTINE!

| Λl๓a a răspuns:

Pai varu meu da iPhone-uri cu 500-700 lei cu tot cu aplicatii etc. Iti dau ID-ul daca esti din jud. Constanta.

| RichardCezar a răspuns:

Decat sa iti iei ce a scris EdwardC, acel 3GS mai bine iti iei un Galaxy S+ sau Galaxy Ace Plus, amandoua fiind mai bune decat 3GS-ul si au si (normal) sistem de operare android care eu zic ca e cel mai bun.

| TuttyFk a răspuns:

Pai cele mai ieftine ar fi acestea http://www.gsm4fun.ro/....../index.php

| edyyi explică:

Intelegi ca la noi in r.moldova Samsung galaxy s 2 este foarte scump undeva 7000 lei si iphone e cam asa