| Anonim234578890 a întrebat:

Putin ajutor cu PC ul va rog! Deci, aveam un folder cu toate pozele pe desktop, am dat click dreapta, properties, security iar aici la "permission for system" erau toate bifate la "allow", eu le am trecut pe toate bifate la "deny" iar apoi OK.
Dupa folderul a disparut de pe desktop si de oriunde si as vrea sa-l recuperez, stiu sigur ca mai este in PC deoarece in "start" daca ii introduc numele il pot gasi, doar atat.

3 răspunsuri:
| Dolores214 a răspuns:

Salut pune înapoi pe allow și vezi dacă apare dublu clik și bifează acolo sa debitează

| Anonim234578890 explică (pentru Dolores214):

Nu pot, folderul a disparut de oriunde

| Dolores214 a răspuns (pentru Anonim234578890):

Folderul poate e ascuns în d intra în disc dai click dreapta acolo dai show hidden files sau folder sau poate ai un virus scanează pc...