| sergiu2525 a întrebat:

Putina lume e in orange, prietenii mei in cosmote si cativa vodafone.tot cauti optiune bune pentru minute in alte retele(parintii tot in orange, ma rog de ei dar nu vor sa ma schimbe), activasem ceva cu 8 centi pe minut in orice retea, a fost teapa, celelalte gen 24 h in retea si 1h 20 min alte retele mereg, dar dau 6euro pentru atat, mie nu-mi trebuie minutele in retea mea.stit niste optiuni mai convenabile?(cu mai multe minute in alte retele, si mai putin de dat)

3 răspunsuri:
| Cambria a răspuns:

Tu ai abonament sau cartela orange prepay? Te intreb ca sa stiu ce iti pot recomanda.

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei o cartela ( cosmote/vodafone) si o ti cu tine peste tot si atunci cand ai nevoie sa suni pe cineva schimbi cartela. Daca ai un telefon mai vechi pe care nu il foloseste nimeni si mai bine, ti cartela in el. Si nu trebuie sa le ceri ajutor parintilor, cartela este cam in jur de 15 lei. Noroc~!

| Foxy_3377 a răspuns:

Si eu sunt pe orange. si parintii mei la fel.
Apeleaza *100# tongue
Cauta acolo toate optiunile iar daca nu te descurci astfel apeleaza la serviciu cu clienti big grin

Bafta >big grin