| BellaCullen14 a întrebat:

Raspundeti urgent! Stiti cumva daca tableta SAMSUNG GALAXY TAB 3 LITE T110 are Gps? Daca nu, ce tableta pana in 500-550 roni imi puteti recomanda (marca buna). Fundita asigurata!

Răspuns Câştigător
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Are gps, am si eu de aceea stiu! happy
Bafta!

3 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

Normal ca are

| Gheonea_Denisa_1993 a răspuns:

Tableta Lenovo IdeaTab A3300 cu procesor Quad-Core 1. 30GHz, 7", IPS, Multi-Touch, 1GB RAM, 8GB, Wi-Fi, 3G, Bluetooth, Android 4.2.2 Jelly Bean, Black
Tableta Lenovo A3500 cu procesor Quad-Core MTK 8121 1. 3GHz, 7", 1GB DDR2, 8GB, Wi-Fi, Android 4.2 Jelly Bean, Black
Tableta Lenovo A1000L cu procesor Dual-Core MTK 8317 1. 0GHz, 7", 512MB DDR2, 8GB, Wi-Fi, Android Jelly Bean 4.1 Jelly Bean, Black

| BroRo01 a răspuns:

Da are si daca vrei sa vezi singur scrie pe google asa Samsung galaxy tab 3 full specification