| RoyDupuis a întrebat:

Raspuns urgent! mersi! am scis un cd (track) in Windows Media Player, insa cand il rulez in alte dispozitive nu-mi apare numele si artistul melodiei, desi mp3-urile erau denumite. Trebuie sa-l inregistrez din nou, va rog, un videotutorial cu setarile ce trebuie facute ca sa-mi apara numele lor atunci cand bag cd-ul in masina, de exemplu! Si cand am dat burn nu mi-au aparut in partea stanga, asa ca in video:
https://www.youtube.com/watch?v=Revp5bMfeK8

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Windows media player cred ca ai copiat melodiile pe cd rle trebuiesc masterizate ia de aici un program de facut cd---cdbxp_setup_4.5.7.6521_minimal

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Windows media player cred ca ai copiat melodiile pe cd rle trebuiesc masterizate ia de aici un program de facut cd---cdbxp_setup_4.5.7.6521_minimal sau mai e si asta varianta free --"C:\Program Files (x86)\Nero\Nero 9\Nero StartSmart\NeroStartSmart.exe"