| BiBiIntraInAjutorPtTPU a întrebat:

Raspunsuri URGENTE! Vreau sa imi iau tableta dar sa o pot folosi ca si telefon sa trimit sms sa sun etc si as vrea tableta

SAMSUNG - Galaxy Tab 2 7.0 WiFi dar nu stiu daca se poate folosi si ca tf va rog e urgent ca azi vreau sa ma duc sa imi iau

Răspuns Câştigător
| MYK3 a răspuns:

Nu il asculta pe razvan, Desi nu imi place ce nu e Apple exista Samsung galaxy tab 7.7 cu care poti trimite is SMS si poti si suna exact ca un telefon

3 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti cumperi Samsung Galaxy Note, a fost creat sa fie gen o tableta mai mica sa o poti folosii la orice, dar si ca telefon. Acuma, depinde de tine.

| Eddiesti a răspuns:

Ca sa poti vorbi trebuie sa aiba 3g

| Razvan_Dumitru_1997 a răspuns:

Nu exista o tableta care sa se poate folosi ca si telefon.In schimb, iti poti lua un telefon cu sistem android si cu displayul mare(5 inch) cu ajutorul caruia vei putea suna si trimite sms-uri, dar descarca si aplicatii interesante.