| Scarabeul a întrebat:

Re all stiti vreun program smecher de editat video? vreau sa pun o mel pe fundal,sa bag efecte speciale, sa pun scris in video.

6 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

Sony Vegas Pro e cel mai bun.

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Sunt o groaza de programe! Evident ca cele mai bune programe sunt si putin mai complicate.

1. Sony Vegas Pro 10
2. Adobe Premier Pro
3. Virtual Dub
4. Windows Movie Maker

Cauta-le pe Google, sunt usor de gasit! Succes!

| laurica2001 a răspuns:

Movie maker. Este usor de folosit.

| KaTtAnNaKalau a răspuns:

Video editor.

| Birtia_Adelin-marius_1998 a răspuns:

Cel mai bun este Adobe premier PRO si pentru adaugat efecte shemechere After effects dar sunt mai greu de utilizat si nu sunt gratis. Daca esti incepator cel mai bun e movie maker fiindca e usor de folosit

| xKracksX a răspuns:

Sony Vegas, Videopad, Movie Maker