| Vali0n a întrebat:

Re All. TPU. Le avetii cu imprimatele. am si eu o intrebare pentru voi: Ce parere aveti despre imprimanta Lexmark Series 2600 Vreu si eu punctele ei bune si cele slabe

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca vrei sa-ti cumperi o imprimanta buna ia-ti una cu CISS.
Este scumpa la inceput dar te costa extraordinar de putin la printare.

2 răspunsuri:
| TrickThis a răspuns:

Ia-ti un Canon, multifunctional, gasesti si la 190 lei, de umplut, umplii cartusele singur cu tus cumparat la sticluta, folosesti seringa.

| Salontanul a răspuns (pentru TrickThis):

Da. Si dupa doua-trei incarcari se duce chipul si trebuie sa dea peste 200 lei pe cartuse. Cum i-am explicat eu (cu CISS) nu mai are treaba. Eu am una de anul trecut din iunie si nu trebuie sa schimb cartusele desi eu printez mult.