| Crysstyan97 a întrebat:

Recent am cumparat un motorola fire si cand m-am uitat in cutie si am vazut ca avea icarcatorul format dintr-un cablu USB si acel,, acumulator,, ce trebuie bagat in priza. Ce credeti, nu trebuiau sa fie separate.

Răspuns Câştigător
| elenyss a răspuns:

Nu neaparat, este perfect normal. Asa arata si incarcatoarele de la iPhone.

1 răspuns:
| Malvie a răspuns:

Si eu am Motorola Fire. E normal. Adica au pus asa ca sa ne fie mai usor, sa nu mai avem 10000 de cabluri, ci doar acel acumolator si cablul USB. happy