| serau999 a întrebat:

Recent am folosit Driver Booster pentru a imi imbunatati performanta PC-ului, dar de la un restart, la Playback devices nu-mi mai gasesc boxele, oarecum. La PC am conectate si casti si boxe, si le schimbam intre ele (la default playback device), asta depinzand de situatie, iar acum tot ce vad este Speakers care este setat pe Default si in realitate sunt castile, aparent recunoscute ca niste boxe. Doar atat. Stie cineva ce e de facut?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Dai click dreapta pe iconita de la speaker, dai pe volume control options si bifezi unde scrie toate dispozitivele pot reda etc.
Cel mai probabil ai selectat a doua optiune unde seteaza ca default castile, poate merge.

| LPCTSTR a răspuns:

Sau tot asa click dreapta dai pe dispozitive de redare si selectezi dispozitivul implicit de acolo.
Primul comm are alta functie.

| BIoody a răspuns:

Foloseste realtek audio manager hd