| Ymlazzar a întrebat:

Recent m-am apucat de seria Assassin Creed si am inceput cu asssassin creed 1 pana acum imi mergea perfect tot nu aveaa nici o problema pana azi cand am intrat in el s-a incarcat tot si cand sa omor pe cineva se bloca in timp ce i bagam cutitu sau cand ma avertiza ca eram urmarit se bloca, timp de 5 secundee si dupa isi revenea ce are?

4 răspunsuri:
| daniel94d a răspuns:

Vezi sa nu fie de la windows sau daca nu uitate sa nu ai procese pre amulte dai Ctrl+Alt+Delete

| Ymlazzar explică (pentru daniel94d):

Cred ca e de la windows ca, cu procesele le-am inchis si tot asa rezultat

| DragosBad a răspuns:

Ai jocul original sau tras de pe net? Daca e de pe net, trebuie sa cauti un crackfix pentru problema asta.

| Ymlazzar explică (pentru DragosBad):

Cred ca asta e. si da e luat de pe net? Dar ce s-a intimplat ca l-am crackuit si a mers destul de bine 1 saptamana dar dupa si-a luat-o in cap cum am scris mai sus