| eddyeftw a întrebat:

Recent mi-am achizitionat o placa video ATI Radeon HD5450 PowerColor. Am instalat-o dar nu imi apare ATI Catalyst cand dau Click dreapta pe desktop... Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| JustM3JustABoy a răspuns:

Pentru asta iti trebuie ati tray tools care e un program simplu de downloadat si cu care iti garantez ca iti vor aparea acele comenzi de click dreapta. Funda?

3 răspunsuri:
| JustM3JustABoy a răspuns:

Iti trebuie aty tray tools care e un program pe care il descarci simplu. sper ca te-am ajutat. funda?

| eddyeftw explică:

Am reinstalat placa video si a mers. Multumesc oricum.