| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am pus fibra optica de la digi, si am doar 200-250mbps, totusi doresc sa fac abonament de 1gbps, dar pe site nu ma lasa zicand ca am cel mai bun pachet pentru infrastrucutra din zona.Trebuie sa astept sa actualizeze site-ul (digi.ro) satul meu sau nu pot face nimic

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Trebuie sa astepti sa actualizeze nu site-ul ci infrastructura in satul tău

| UserRo10 a răspuns:

Mai mult ca sigur ai pachetul de max. 300mbps. Pana nu fac update hardware la reteaua din stalpi nu ai ce face din pacate