| AlexStefan1 a întrebat:

Recent Spotify a venit in Romania, mi l-am instalat si sper ca acum sa imi mearga. L-am instalat ieri si nu-mi mergea, efectiv era ecranul negru si nu puteam sa fac nimic cu el. Dupa ce restartat laptopul a inceput sa mearga dar mai face figuri, a mai patit cineva?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Reinstaleaza-l

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Mie imi merge, doar ca trebuie sa creez cont atat

| SMH a răspuns:

La mine e ok. Probabil ai virusi, sau ma rog, programe care mananca resurse, instalate.
Intra in msconfig (system configuration)
Apoi tabul de services. Bifeaza Hide all Microsoft services. Si da disable all. (sau deselecteaza ce nu-ti trebuie)
Apoi treci la tabul Startup. Si da disable la tot ce nu-ti trebuie.
Ar trebui sa mearga mai bine.

| SMH a răspuns:

Poti intra si in add remove programs din control panel, sa mai stergi programe care nu-ti trebuie.