SoftCristi
| SoftCristi a întrebat:

Recomanda-mi un Laptop bun, pana in 1500 lei, nou, sau second.
Pentru acasa, pentru scoala, pentru proiecte, deplasari...
Adica: muzica, filme, internet, office, si cand se poate cate un NFS.

Răspuns Câştigător
| fabogov a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......t-2848869/
Lenovo s10e este un laptop aparut in aprilie 2009, aducand imbunatatiri considerabile s10-lui care este mai vechi.
Sunt mandru posesor al acestui laptop, fiind ideal la facultate, job, in excursii sau drumetii. Costa pe undeva pe la 1400ron(14 milioane) varianta cu 160gb hdd, dual core atom la 1. 6 display de 10 inch, baterie cu 3 celule care pe mine ma tine 4 ore si 30 min spre deosebire de ce zic ei ca tine 3 ore.
Crede-ma merita toti banutii.
Succes.

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Depinde de ceea ce vrei sa faci cu el.

| icsulescu_9871 a răspuns:

Ofera mai multe detalii. Pentru ce iti trebuie? Ce vrei sa faci cu el...