| diNNozo a întrebat:

Recomandare casti gaming? Ce pereche de casti folositi pentru jocurile pc? Gen csgo, discord. alea alea. De preferat cu microfon (evident) Va multumesc. Pret pana in 500 lei

Răspuns Câştigător
| IonutSiAtat92 a răspuns:

Casti Logitech G433 surroung 7.1 sunt fix 500 pe eMAG cu reducere..am cumparat eu si sunt geniale.In pachet include microfonul, niste adaptoare pentru telefoane, rezerve de casti(bureti de ureche)..si o husa cu fermoar unde sa le depozitezi.

| diNNozo explică (pentru IonutSiAtat92):

Fix ceea ce caut! multumesc frumos

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cel mai bun microfon posibil il gasesti pe Creative SXFI Gaming. Oarecum se incadreaza in bugetul tau, dar nu le gasesti la noi. Poti incerca pe ebay/amazon sa vezi care shop trimite aici. Eu le am direct de la ei, se aud intr-un mare fel. Excelente. Cu fir si care suna bine, extrem de comode, ar fi Sharkoon SGH30. Pe USB, au DAC integrat, se incadreaza in bugetul tau, cam din parti de gasit la noi, desi produse Sharkoon gasesti pe la eMag si altii.

| addiktone a răspuns:

HyperX Cloud Alpha sau Cloud 2