| Mira_Claudiu_1997_OOw2 a întrebat:

Recomandare laptop editare video, buget 3500 lei!?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Cand zici editare te gandesti la procesor ca ala e cel care se ocupa de asta
https://www.pcgarage.ro/......cklit-2yr/

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan324 a răspuns (pentru sickkkkkk666):

Randeaza tu un videoclip pe placa video dupa randeaza cu un procesor, eu cu un i7 5820k randez mult mai rapid decat pe placa mea video, care nu pot spune ca e foarte slabuta(gtx 1060 6gb)
Stiu, ca ambele au ''video'' la nume asta asa e, dar asta nu inseamna ca au asa mare legatura cand vine vorba de productivitate si eficienta.

Răspuns utilizator avertizat