| FanGaming98 a întrebat:

Recomandari de site-uri unde pot discuta cu experti in electronice in timp real, adica cu persoane fizice?
(exemplu: Cum are Huawei pe site HUAWEI LIVE CHAT unde vorbesti cu oameni reali de la Huawei)
As vrea in special pentru Asus, dar ei au un robot la live chat, dar merge orice site de electronice.
Ps: Nu vreau conv. la telefon, ci chat online cu ei. Multumesc!

6 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

In ce problema sa discuti cu ei cand poti pune intrebari aici la care sa primesti raspunsuri mult mai pertinente decat iti pot da operatorii aia plictisiti de viata.

| FanGaming98 explică (pentru nicu991):

Operatorii ăia plictisiți de viață știu ce zic, că nu-s degeaba specialiști (teoretic)

| nicu991 a răspuns (pentru FanGaming98):

Ai zis-o bine "teoretic". Pana la urma ce-ai asa important sa-i intrebi pe-aia si noi n-am sti sa-ti raspundem?

| FanGaming98 explică (pentru nicu991):

Vrei să vezi întrebarea pe care vreau să o pun? Crezi că poți răspunde?

| nicu991 a răspuns (pentru FanGaming98):

Daca nu pot eu, poate se gaseste altcineva care poate. N-ai nimic de pierdut.

| FanGaming98 explică (pentru nicu991):

Recomandari de site-uri unde pot discuta cu experti in electronice in timp real, adica cu persoane fizice?