| VladVladut1998 a întrebat:

Recomandati-mi o boxa portabila prin bluetooth, care sa fie puternica si sa tina cateva ore bune.

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Salut! Iti recomand "Boxa portabila HP S6000", care se gaseste la Altex. Baterie puternica, volum mare, boxa mica, se gaseste pe negru sau alb. Numai bine!

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Recomand orice gasesti in magazinele Altex. Am de acolo cam tot ce este texnologie in casa mea.

| onix33 a răspuns:

Spune-ne si ce buget ai... sunt boxe de la 100 de lei pana la cateva milioane. Iti recomand sa arunci un ochi pe http://www.gadgetworld.ro/boxe-portabile-bluetooth/

| EddyEdd a răspuns:

Salut!
Eu am un airbeat negru dar poti comanda in mai multe culori si este mica, are suport pentru bicicleta, ventuza si este si rezistenta la apa!
O poti achizitiona de pe mobiledirect.com

| EddyEdd a răspuns:

Salut!
Eu am un airbeat negru dar poti comanda in mai multe culori si este mica, are suport pentru bicicleta, ventuza si este si rezistenta la apa!
O poti achizitiona de pe eMag!
Uite link-ul:http://m.emag.ro/......DY7KWBBBM/
N.B