| Rony23 a întrebat:

Recomandati-mi un mp3 player care sa se auda foarte tare la casti, vreau sa imi cumpar si niste casti care acopera toata urechea dar nu stiu de care, ma intereseaza sa aiba putere la volum maxim cu bass, volum vreau sa imi zguduie creierii.

2 răspunsuri:
| Rony23 explică:

Date tehnice cu ohmi si independenta ca nu le cunosc

| Madrill a răspuns:

Ceea ce cauti tu, sunt performanta castilor nici decum mp3-ul. E adevarat sa sunt si mp3-uri mai puternice eu am un Serioux x71 si sunt foarte multumit de el. Cat despre casti (din astea care sa-ti acopere toata ureachea ca rock-ul si dnb-ul trebuie sa se auda tare nu?) ai putea sa incerci A4tech HD800 sunt compatibile si la calculator.