| Vali128 a întrebat:

Recomandati toate update-urile de la Windows 10 sau trebuie oprite?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La Window$10 nici măcar nu le poți opri (mă rog, nu foarte simplu).
Dacă ai sistemul de operare cu licență, e chiar indicat să-l lași să facă aceste actualizări.

| LPCTSTR a răspuns:

Daca ai optiunea de a le instala, clar exista un motiv pentru care exista, poate nu crucial, dar macar imbunatateste ceva, sau repara.

| Algo098 a răspuns:

Eu le-am lasat sa mearga si e ok, dar driverele le-am blocat in Group Policy Editor ca sa nu am probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mereu îi fac UPDATE și am Windows 10! Dacă vrei nu chiar toate, dar măcar unul ca să îmbunătățești Windows ul

Răspuns utilizator avertizat