| DenisIonut01 a întrebat:

Recomandati va rog care este cel mai bun antivirus free.

Eu intial am oxcilat intre avast si bitdefender.

Am windows 10.

Merci

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Windows Defenderu' din Windows, si cu asta basta. Plus backup saptaminal macar la partitia cu sistemul.

| DenisIonut01 explică:

Merci de nouveau!

| bursuc001 a răspuns (pentru DenisIonut01):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| K0sti a răspuns:

Bitdefender si foarte laudat in teste, pe locul 3 dupa Kaspersky si Bitdefender, e asta al chinezilor: http://www.360totalsecurity.com/

| LoveSleep a răspuns:

Le-am avut pe toate, dar zic că "Eset/Nod32" e cel mai bun.

| gelu1970 a răspuns:

Baidu antivirus free
360 total security
ambele au versiuni free, nu incetineste pc si pe zi ce trece au tot mai multi utilizatori. al doilea, 360total security foloseste motoarele bitdefender si avira.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Cel mai bun antivirus free e AVG din punctul meu de vedere. De asemenea Avira si Avast sunt si ele bune. La fel si Panda. Astea 4 le-am si incercat datorita calitatii si sunt la ultimul. Nu stiu ce ma fac cand expira si acesta. Daca vrei sa-ti cumperi vreunul candva, ia-ti BitDefender pe bani. E romanesc si e cred ca al 2-lea la nivel mondial.

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Poti incerca urmatoarele antivirusuri free: Avast, Avira, Bitdefender, Avg.

Succes,