| RoyDupuis a întrebat:

REinstalare windows 7. Aveti ceva de adaugat? (dupa ce cititi cu atentie toate raspunsurile) Multumesc! Ofer FUNDA pentru cel mai bun raspuns!
https://www.tpu.ro/......-win-doar/

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Sa asculti de : Salontanul- se pare ca numai el stie cu adevarat ce vorbeste, ceilalti fac din tantar armasar mai ales Gelu si numai stiu cum caruia ia-i dat si funda, stie si el ceva dar pe ghicite laughing nu merita funda deloc laughing

| RoyDupuis explică (pentru lpavel):

Mda oricum toate raspunsurile voastre (indiferent cum au fost)mi-au fost de folos. doar ca a durat cam mult.

1 răspuns: