| Getter123 a întrebat:

REPEDE! Am un laptop Samsung NoteBook Seria 3, intr-o zi mi s-a incarcat incarcatorul foarte tare si de atunci nu mai incarca. Il indoi si tot nu incarca, am aflat eu niste metode a mers un timp pana azi, azi nu mai incarca in nici o pozitie (mufa are probleme). Va rog, repede, mi se descarca si nu mai am multa baterie. FUNDA, FAST FAST!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bateria se incarca nu incarcatorul.Schimba mufa.

| Getter123 explică (pentru darrio2007):

Problema e, de unde cumpar?

| Getter123 explică (pentru darrio2007):

Frate,eu stiu ca e problema cu mufa, dar unde merg sa o schimb sau ce trebuie sa fac?

| darrio2007 a răspuns (pentru Getter123):

La un service de calculatoare.Nu ai asa ceva in orasul tau?