| AlexWhisker a întrebat:

Routerul Wifi 6 de la Digi este wireless? Doar il bagi in priza si te poti conecta?

Răspuns Câştigător
| RealKing01 a răspuns:

Da este simplu de folosit. Nu mai trebuie configurat il bagi in priza si ai net de la digi si ai si viteza mare la net. La mine de 900 mbp/s nu mai trece, e viteza maxima. Vezi ca parola e pe spatele router-ului o scrii in telefon sau o tii minte.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce o fi asa de greu sa suni la digi sa i intrebi?

| Zuzu1991 a răspuns:

Nuuuuu, wifi nu e wireless, e un fel de taietei cu FIdea rolling on the floor

| Iote a răspuns:

Orice router este wireless. Dar trebuie configurat dupa pc-ul tau.

| Vlad_Raicu_1996 a răspuns:

E mura'n gura. Daca are WIFI 6 clar WIFI e o retea Wireless laughing) Trebuie configurat dupa ce il bagi in priza. Funda?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Vlad_Raicu_1996):

Stai usor cu funda, stai la rînd la coadălaughing