| adriangabor92 a întrebat:

Routerul wireless cumparat, trebuie prima data instalat ( configurat) pe calculator ca sa aiba semnal? Routerul wireless cumparat de la modemul telekom si apoi introduc un cablu in router wireless si celalalt cablu in xbox one s sau playstation 4 slim ca sa aiba consola semnal de internet sau? Sau cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie configurat nu instalat si da, configurarea se face prin cablul cu intermediul calculatorului