| 2Bad a întrebat:

Routerul wireless se tine deschis non stop sau trebuie sa il si inchid?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este indicat sa il opresti atunci cand nu-l folosesti prea mult timp, mai ales peste noapte, din cel putin 2 motive: nu te afecteaza radiatiile si ii maresti durata de functionare. Numai bine!

3 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Nu este o regula... poti sa il lasi cum vrei... dar daca tu crezi ca te afecteaza intr-un fel pentru ca el intr-adevar emite niste "unde radio" pai sa il opresti

| EpicFailNike a răspuns:

Păi, cînd nu ai nevoie de el, îl închizi, oricum nu consumă curent aproape deloc.
Fundă?

| didiutza97didi a răspuns:

Se tine deschis tot timpul ca sa nu cada conecsiunea.