| KoJo07 a întrebat:

S-a intamplat ceva cu Facebook-ul de pe telefon Android. Intram pe el si ramanea blocat de la inceput si scria aplicatia s-a oprit/blocat nu mai stiu exact. Dupa se inchidea si tot asa, imi dadea eroare incontinuu. M-a si deconectat la un moment dat ca imi cerea sa imi scriu iar datele contului. Am dezinstalat aplicatia si-a revenit era totul ok si acum vad ca iar a inceput sa dea eroare.

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Probabil din cauza ca ai prea multe aplicatii sau nu mai ai spatiu de stocare. Ar fi de ajutor sa ne fi spus si modelul telefonului tau. Incearca sa dai un reset la setarile din fabrica.

| TrustMeIKnow a răspuns:

Cand nu iti functioneaza Facebook-ul, ii dai Clear Data + Clear Cache

| Ensiferum a răspuns:

Am patit si eu la fel si dupa ce am actualizat aplicaia nu am mai avvut probleme.