| capbatutcatalina a întrebat:

S-a intimplat ceva cu ecranul PC-ului meu.Marginile sunt negre si imaginea strinsa.Imi spune si mie cineva cum sa fac sa fie normal?

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Probabil ai umblat in setari vezi ca monitorul tau are niste butoane pe margine daca imi aduc bine trebuie sa fie unul auto apasa pe ala si ar trebui sa se calibreze el singur(probabil nu imi mai amintesc sigur tongue ) in orice caz daca asta nu merge tot din butoanele alea umblii insa daca nu merge auto va trebui sa o faci manual