| adεLііηa a întrebat:

S-ar putea sa se strice ceva la telefon (BlackBerry z10) daca imi descarc retrica de pe google. Explicatie te rog. Dau funda. P.s. Sunt disperata ajutor

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Nu ai ce sa strici. Telefonul ruleaza BlackBerry os. Uita-te pe net cum se instaleaza apk daca incerci sa pui versiunea de android.

| adεLііηa explică:

Deci imi apare chestii de genu ca poate distruge software-ul sau datele din telefon, chestii din astea. Am descarcat de pe google unde scria free download. Faza e ca trebuie sa si instalez si am o frica in mine. Sunt tot felul de advertismente. Da chiar vreau retrica

| K0sti a răspuns (pentru adεLііηa):

Daca vrei, te risti!

| Stef31 a răspuns:

Deci daca iei retrica de pe google nu prea ai ce sa strici doar ca s-ar putea satii iei virusi asa ca mai bine iatio de pe App Store Google Play sau Windows Store